Jak kupić polisę online

Profesjonalna obsługa polis online bez wychodzenia z domu – o każdej porze,
gdziekolwiek jesteś.
Profesjonalna pomoc agenta
Minimum formalności
Płacisz online
Nie musisz drukować
Wysyłasz Email, WhatsApp, Messenger lub masz ją na www.eAgent.pl
Indywidulane Konto Klienta (IKK)
Jak kupić polisę

Chcę wykupić ubezpieczenie NNW szkolne

Zapewniamy ochronę Twojego dziecka podczas zajęć szkolnych, uprawiania sportów, na wycieczkach, na wakacjach— przez cały rok i na całym świecie. Jako rodzic najlepiej wiesz, jakiej ochrony potrzebuje Twoje dziecko, dlatego wybierz wariant ubezpieczenia idealnie dopasowany do Jego potrzeb. Na stronie eAgent.pl możesz zawrzeć umowę ubezpieczenia i dokonać płatności online bez wychodzenia z domu.

Jak kupić polisę?
1. Wejdź w zakładkę NWW Szkolne, a następnie wybierz wiek swojego dziecka i okres ubezpieczenia.
2. Porównaj dostępne warianty i wybierz ten, który najbardziej pasuje do potrzeb Twojego dziecka.
3. Uzupełnij dane swoje i dziecka.
4. Zapłać za polisę online. Po zaksięgowaniu płatności wszystkie dokumenty trafią na Twój adres email.
5. Możesz wybrać też opcję ubezpieczenia grupowego w sytuacji, gdy chcesz ubezpieczyć więcej osób - uczniów swojej klasy, dzieci znajomych, sąsiadów czy dzieci z rodziny. Wystarczy, że utworzysz swoją własną grupę, nazwiesz ją i podasz swój adres email, na który wyślemy link do nowo utworzonej grupy. Link będzie można udostępnić dowolnej ilości osób, które dzięki temu również będą mogły zawrzeć umowę ubezpieczenia.

Chcę wykupić ubezpieczenie turystyczne

Jedziesz za granicę wypoczywać na plaży albo zjeżdżać na nartach? A może wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną albo większą grupą? W ramach naszego ubezpieczenia możesz dobrać zakres ochrony dopasowany do Twoich potrzeb.
1. Klikając w zakładkę Moje podróże zostaniesz przekierowany na stronę towarzystwa ubezpieczeniowego Warta. Jednak dzięki skorzystaniu z platformy eAgent.pl automatycznie otrzymasz 10% zniżki na ubezpieczenie podróży.
2. Wybierz kraj, do którego wyjeżdżasz.
3. Wybierz okres ubezpieczenia - kiedy zaczyna się i kończy Twoja podróż.
4. Dopasuj wariant ubezpieczenia do Twoich potrzeb.
5. Podaj dane swoje i osób, które ubezpieczasz. Potrzebne będą informacje o liczbie podróżujących osób oraz ich wieku.
6. Zaakceptuj wymagane zgody w podsumowaniu.
7. Po kliknięciu przycisku „Kupuję” zostaniesz przeniesiony do bezpiecznej płatności internetowej. Po zaksięgowaniu płatności wszystkie dokumenty trafią na Twój adres email.

Chcę ubezpieczyć mój dom lub mieszkanie

W eAgent.pl masz możliwość kupna ubezpieczenia mieszkania i domu w zakresie all risk. Obejmuje ono wszystkie zdarzenia losowe, nawet te nieprzewidziane – z wyjątkiem tych, które w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia zostały wyłączone z zakresu.

Cały proces ubezpieczenia i płatności odbędzie się online bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do agenta.

Jak kupić polisę?
1. Kliknij w zakładkę Ubezpieczenie mieszkaniowe.
2. Wypełnij formularz podając dane nieruchomości, wybierając zakres ubezpieczenia i odpowiadający Ci wariant oraz wpisując dane potrzebne do zawarcia polisy.
3. Po kliknięciu przycisku „Przejdź do płatności” zostaniesz przekierowany do płatności online.
4. Kiedy opłacisz polisę otrzymasz ją na maila z potwierdzeniem płatności. Polisa będzie również dostępna w Indywidualnym Koncie Klienta w eAgent.pl.

Chcę ubezpieczyć swoje auto

Pamiętaj, że ubezpieczenie OC musi mieć w Polsce każdy właściciel samochodu. O zakupie dodatkowych polis komunikacyjnych - Autocasco, Assistance czy NNW kierowca decyduje sam. Na pewno warto wiedzieć, kiedy i jakie ubezpieczenia mogą się przydać. Nasz agent odpowie na wszelkie pytania i pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do agenta.

Jak kupić polisę?
1. Kliknij w zakładkę Moje Auto, a następnie wybierz zakres ubezpieczenia, którym jesteś zainteresowany.
2. Dodaj zdjęcia lub skany posiadanych dokumentów.
3. Wpisz swoje dane do formularza.
4. Po kliknięciu przycisku „Proszę o ofertę” agent będzie mógł przygotować dla Ciebie indywidualne oferty, spośród których wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Chcę ubezpieczyć siebie lub swoją rodzinę

Zależy nam na tym, aby pomóc Ci chronić Twoją rodzinę. Przygotowaliśmy ubezpieczenie na życie, które to ułatwi i w kompleksowy sposób zapewni bezpieczeństwo Twoich najbliższych.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do agenta lub umówić się na darmową konsultacje online.

Jak kupić polisę?
1. Kliknij w zakładkę Ubezpieczenie na życie.
2. Następnie wypełnij wniosek o ubezpieczenie – wybierz odpowiedni pakiet i wariant oraz podaj dane niezbędne do zawarcia polisy.
3. Po wysłaniu wniosku przygotujemy Tobie polisę ubezpieczenia na życie.
4. Polisa będzie dostępna w platformie eKlient TUiR „Warta S.A. Zanim otrzymasz do niej dostęp musisz potwierdzić tożsamość profilem zaufanym. W związku z tym otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcją jak to zrobić.
5. Po prawidłowej weryfikacji opłać polisę na życie za pierwszy miesiąc. Otrzymasz przypomnienia o kolejnych płatnościach.

Chcę ubezpieczyć swoją firmę

Zdarzenia losowe takie jak powódź, pożar czy awaria powodują nie tylko straty majątkowe, ale także utrudnienia związane z przerwaniem lub ograniczeniem działalności firmy. Nasz agent pomoże ci wybrać najlepszy zakres ubezpieczenia dla Twojego biznesu, który będzie stanowił ochronę w przypadku pojawienia się niespodziewanych problemów. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do agenta.

Jak kupić polisę?
1. Kliknij w zakładkę Mój Biznes, a następnie wybierz zakres ubezpieczenia, którym jesteś zainteresowany.
2. Dodaj zdjęcia lub skany posiadanych dokumentów takich jak dowód rejestracyjny.
3. Wpisz swoje dane do formularza.
4. Po kliknięciu przycisku „Proszę o ofertę” agent będzie mógł przygotować dla Ciebie indywidualne oferty, spośród których wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Potrzebuję gwarancję ubezpieczeniową

Gwarancja ubezpieczeniowa zapewni Ci szybkie zabezpieczenie finansowe realizowanego przetargu. W eAgent.pl możesz otrzymać gwarancję całkowicie online bez zbędnych formalności.

Najlepszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy generalnej. Dzięki niej masz z góry określone warunki współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Dzięki temu szybciej wystawimy Ci gwarancję. Poza tym zabezpieczenia składasz tylko raz (zamiast oddzielnie do każdej gwarancji).

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z darmowej konsultacji online z jednym z naszych agentów.

Jak otrzymać gwarancję?
1. Kliknij w zakładkę Gwarancje ubezpieczeniowe.
2. We wniosku wybierz Pojedyncza gwarancja. Jeśli nie masz jeszcze umowy generalnej, zachęcamy do wysłania najpierw wniosku o Limity na wiele gwarancji (w ramach umowy generalnej).
3. Uzupełnij wniosek w całości.
4. Po kliknięciu przycisku „Wyślij wniosek” nasz zespół przystąpi do weryfikacji wniosku. W razie potrzeby uzupełnienia danych odezwiemy się do Ciebie.
5. Po podpisaniu wszystkich dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym masz do dyspozycji umowę generalną lub gwarancję ubezpieczeniową.